Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu

Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu to wałki stalowe utwardzane. Dzięki nim możliwe jest zwiększenie wydajności produkcji oraz poprawa jakości wyrobów. Wałki te cechują się wysoką odpornością na zużycie i ścieranie, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla firm przemysłowych. Dodatkowo, ich trwałość pozwala na długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstej wymiany. Wałki stalowe utwardzane są również łatwe w montażu i obsłudze, co przekłada się na oszczędność czasu i kosztów dla przedsiębiorstw. Dzięki nim produkcja staje się bardziej efektywna i konkurencyjna na rynku.

Badania w laboratoriach
https://www.uni-export.com.pl/skaningowa-mikroskopia-elektronowa/

Analiza składu chemicznego może być wykonana przez mikroskop elektronowy cena. To właśnie te urządzenia, jakie są w stanie pokazać rozróżnianie pierwiastków i faz, zktórychskłada się badany materiał. Jeżeli ten temat Was zaciekawił, to zgłoście się do nas. Specjalizujemy się w sprzedaży takich czułych urządzeń do różnych laboratoriów.Mikroskop elektronowy cena przyda Wam się także do analizy morfologicznej. Jest to ocena kształtu, wielkości idystrybucji elementów tworzących materiał. Takimi właśnie badaniami zajmują się specjalistyczne placówki laboratoryjne, których w Polsce nie brakuje.

Lepsza widoczność.

Filtry i oleje powinno wymieniać się systematycznie. Niezależnie od tego, czy jest to ciągnik, czy samochód.Wiele osób zapomina podczas wymiany, że istnieją jeszcze filtry kabinowe. Deutz i inne marki podkreślają w swoich instrukcjach obsługi konieczność ich wymiany. Jeżeli tego nie zrobimy, to zaparowane szyby w ciągniku będą tylko kwestią czasu. Wymienia się naprawdę łatwo filtry kabinowe. Deutz to marka, w której można zrobić to bez trudu samodzielnie. Systematyczne przeglądy i wymiany to doskonały sposób na wydłużenie sprawności naszego ciągnika oraz możliwość wykrycia pojawiających się usterek. Najlepsze filtry posiada firma Agro-Plus.

Zalety okręgowej stacji kontroli pojazdów Dyszkiewicz
brak zdjęcia

Okręgowa stacja kontroli pojazdów jaką jest Dyszkiewicz to jedna z najlepszych firm tego typu, która funkcjonuje na rynku. Zdecydowanie warto jest poważnie rozważyć współpracę w tym obszarze z przedsiębiorstwem z tego względu, że możemy tutaj liczyć zarówno na jakościowe, jak i kompleksowe usługi. Opisywana okręgowa stacja kontroli pojazdów udostępnia wykonanie zarówno badań okresowych, diagnostykę, bądź naprawę powstałych usterek. Kolejnym powodem przemawiającym za skorzystanie z usług wspomnianego przedsiębiorstwa jest działalność w kilku kluczowych miastach na terenie województwa mazowieckiego.

Jaka firma ma do zaoferowania zawiasy do szyb

Jednym z koniecznych artykułów związanych z wyposażeniem okna stanowią zawiasy do szyb. Możliwość odpowiedniego zarówno umieszczenia, ale także i wykorzystania części okna to właśnie z tym związany jest wyżej przytoczony artykuł. Z kolei zakup niezawodnego produktu, który dodatkowo wyróżnia się właściwościami antykorozyjnymi jest w stanie zaoferować nam przedsiębiorstwo jakim jest Stanley. Dodatkowo zawiasy do szyb stanowią nie jedyny produkt dostępny w ramach działalności firmy, z tego względu, że tego typu przedsiębiorstwo odpowiada zarówno za produkcję, jak i dystrybucję wiele innych elementów do poszczególnych maszyn.

Dobre wirniki w wentylatorach

Nasza firma wprowadza na rynek najwyższej jakości systemy wentylacyjne o różnych parametrach. Do bardzo popularnych należą wentylatory do 130C i inne wentylatory wysokotemperaturowe, które mogą być używane we wszystkich budynkach przemysłowych - nawet z bardzo dużym stężeniem zanieczyszczeniem i bardzo wysoką temperaturą. Wszystkie wentylatory do 130C są wyposażone w solidne elementy montażowe, gwarantujące ich trwałość. Przede wszystkim chodzi o solidne wirniki rewersyjne, których łopatki wykonane są z najwyższej jakości metalu - podobnie jak obudowy do poszczególnych typów wentylatorów z naszej oferty.

Firma produkująca m.in. obrabiarki cnc
brak zdjęcia

Jednym z przedsiębiorstw, którego początki działalności sięgają 1996 roku i które to od samego początku ukierunkowane jest na dostarczanie takich specjalistycznych urządzeń jak obrabiarki cnc, jest Metal Team. Prezentowana firma rodzinna w ciągu tych wszystkich lat swojej działalności w znacznym stopniu rozwinęła i jednocześnie także poszerzyła prowadzoną przez siebie działalność, dzięki czemu obecnie e jej dość elastycznej ofercie handlowej można znaleźć o wiele więcej sprawdzonych rozwiązań aniżeli tylko wymienione wyżej obrabiarki cnc. W przypadku firmy Metal Team, możemy również liczyć m.in. na takie produkty jak np. tokarki do metalu.

Serwisy ekspresów do kawy

Nasza firma dostarcza wysokiej jakości kawę oraz dostarcza urządzenia takie jak ekspres do kawy dla firm. Nasza marka jest jedną z najbardziej renomowanych na rynku kawy. Dla klientów biznesowych oferujemy specjalne kompleksowe rozwiązania w zakresie dostawy kawy. Każdy ekspres do kawy dla firm w naszej ofercie to urządzenie markowe, które może być oferowane na konkurencyjnych warunkach cenowych w formule dzierżawy. Dzięki temu biura czy inne firmy mogą zaopatrzyć się w nowoczesnych sprzęt do przygotowania kawy. Nasz asortyment to także wiele różnych akcesoriów do parzenia i serwowania kawy i herbaty.

Producent takich urządzeń jak np. tunele obkurczające

Jeżeli należysz to tych firm, którym zależy na wyposażeniu się nie tylko w wydajny, ale co ważniejsze również niezawodne rozwiązania w postaci urządzeń do pakowania w folię, do których to można zaliczyć m.in. tunele obkurczające, to warto, abyś skorzystał z oferty firmy Filmat. Wspomniane przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się produkcja wysokiej jakości urządzeń do owijania, czy też pakowania produktów w folię, którego elastyczna oferta handlowa obejmuje m.in. wymienione wyżej tunele obkurczające. W produkowanych przez siebie maszynach Filmat wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości materiały i komponenty, jak również nowoczesne, a zarazem sprawdzone technologie.

Urządzenia wykorzystywane przez firmy recyklingowe
http://www.metal-chem.com/oferta/mlyny-do-tworzyw/

Młyny do tworzyw to urządzenia, które jak sama nazwa wskazuje wykorzystywane są w przypadku przetwórstwa zarówno tych miękkich, jak i twardych tworzyw sztucznych. Stąd też jest produktem, który bardzo często możemy znaleźć na wyposażeniu różnego rodzaju firm recyklingowych. Młyny do tworzyw doskonale sprawdzą się w przypadku rozdrabniania m.in. takich rodzajów tworzyw sztucznych jak np. PVC, PP, PET, poliamid, czy też guma. Oczywiście opisywane maszyny dostępne są na rynku, w tym także w ofercie firmy Metal-Chem, w wielu wariantach, w których to różnią się od siebie m.in. pod względem parametrów technicznych, mechanicznych, a także ceny.

Urządzenie do frezowania palet

W ofercie naszej firmy można znaleźć wysokiej jakości urządzenia do obróbki materiałowej. Można tu znaleźć m.in. takie rozwiązania jak frezarka do palet, maszyna do cięcia strumieniem wody czy też przenośniki taśmowe i rolkowe. W każdej kategorii znajdują się urządzenia odpowiednio przetestowane, z odpowiednimi gwarancjami producenta. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się nasze urządzenia do palet - w tym do produkcji, a także do naprawy czy frezarka do palet. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa można znaleźć szczegółowy opis parametrów naszych urządzeń do przygotowania palet.

Czym wyróżnia się firma krupp polska
brak zdjęcia

Krupp polska to przedsiębiorstwo, które odpowiada za produkcję żurawi samochodowych. Niewątpliwą zaletą, jeżeli chodzi o produkt tego typu jest to, że sprzęt jest sprawny technicznie i charakteryzujący się łatwością kierowania. Krupp polska jest sprzętem, który sprawdzi się w każdych warunkach. Z kolei możliwość zaopatrzenia się w produkty tego typu po konkurencyjnej cenie znajdziemy w ramach firmy znanej jako Europolift. Ta funkcjonujące od dłuższego czasu przedsiębiorstw w swojej ofercie posiada artykuły pochodzące od znanych i cenionych firm. Niewątpliwą zaletą, którą wyróżnia się Europolift jest to, że znajdziemy tutaj światowe marki.

Redukcje dla rur aseptycznych z pewnego źródła

Redukcja symetryczna do zastosowania w instalacjach rurowych w zakładach półprzewodnikowych czy farmaceutycznych to jeden z elementów oferty Grupy JMC, zamawiany na indywidualne życzenie klienta, podobnie jak kolana, trójniki czy ferule. Modelowe podejście do potrzeb każdego zgłaszającego się zleceniodawcy od samego początku działalności tej firmy jest dostrzegane przez nabywców, bez niepotrzebnych kosztów, dołączymy do tej usatysfakcjonowanej grupy, korzystającej z rozwiązań od marki Dockweiler. Redukcja symetryczna pozwala na łączenie kanałów w instalacjach o różnych rozmiarach, proponowana jest w licznych modelach.

Solidny wybór sorbetów
brak zdjęcia

Nasze przedsiębiorstwo to profesjonalny producent granity, oferujący substancję wysokiej jakości i w różnych wariantach. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości koncentraty i granitę w płynie i proszku, która jest dodawana do lodów, soków i innych tego rodzaju produktów spożywczych. Oferujemy bardzo szeroki wybór smaków, dostosowanych do potrzeb naszych odbiorców. Ofertę kierujemy do szerokiego grona sklepów i punktów usługowych, serwujących produkty spożywcze oparte na różnego rodzaju koncentratach owocowych, sorbecie czy granicie. Jako producent granity gwarantuje, że nasze substancje są odpowiednio przetestowane, mają niezbędne atesty, są świeże i bezpieczne dla zdrowia klientów. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe kategorie produktów spożywczych i różnego rodzaju dodatków - w tym np. soki do piwa. Dużym zainteresowaniem wśród naszych odbiorców hurtowych cieszą się nasze granitory, kubki i kielichy oraz inne opakowania i akcesoria. Szczegóły oferty znajdują się na stronie naszej firmy.

Katalog części marki Zetor

Sklep Agro-Plus to firma, która od wielu lat specjalizuje się w ofercie części zamienne do ciągników rolniczych. Dostępne tam części to bardzo dobra jakość w korzystnej cenie. Zamienniki będą spisywać się świetnie, czasem nawet lepiej od oryginalnych części. Różnicy w prowadzeniu czy działaniu ciągnika nie będzie po wymianie, o czym przekonało się już wielu klientów. Co ważne firma oferuje elementy do wielu różnych modeli od producentów z całego świata. Na stronie sklepu dostępny jest na przykład katalog części Zetor. To pojazdy niezwykle dobrze wykonane, które jednak ulegają awarii, dlatego tak ważne jest, aby wymienić wadliwe elementy na nowe części zamienne o wysokiej jakości, które znajdziesz w sklepie Agro-Plus. Katalog części Zetor to oferta niezwykle szeroka, jest tam praktycznie wszystko, co niezbędne od części układu napędowego, aż do części, które są niezbędne w kabinie kierowcy. Co ważne oferta kusi potencjalnych klientów nie tylko jakością, ale również naprawdę korzystną ceną.

Nowoczesne części do maszyn budowlanych
brak zdjęcia

Chcesz kupić w pełni oryginalne części do maszyn budowlanych? Obecnie w Polsce znajdziesz naprawdę profesjonalne i skuteczne rozwiązania, które pomogą ci w efektywnym radzeniu sobie ze zdobywaniem tych ważnych komponentów w twoich maszynach. Wejdź więc koniecznie na naszą stronę internetową, na której jesteś w stanie zdobyć naprawdę wiele informacji, jeśli chodzi o takie oryginalne części do maszyn budowlanych. Nasza marka ma bardzo dobrą renomę na polskim rynku, bo oferuje niesamowicie atrakcyjne ceny, które na pewno będą dla ciebie satysfakcjonujące. Wystarczy sprawdzić naszą firmę w ogólnodostępnych porównaniach firm, a wtedy będziesz w stanie efektywnie i sprawnie poradzić sobie z problemem wyboru firmy, która dostarczy ci takie oryginalne części do maszyn budowlanych. Zdecydowanie warto jest nadmienić to, że nasze przedsiębiorstwo daje ci możliwość wyboru naprawdę solidnych rozwiązań, ale również dostosowanych do najbardziej popularnych modeli, ale też i mniej znanych. W ten sposób na pewno zdobędziesz to, czego szukasz!

Najlepsze sortowniki rolkowe

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych różnego typu. Jesteśmy dystrybutorem produktów wielu renomowanych marek, oferując bardzo korzystne warunki zakupu urządzeń i maszyn. W naszej ofercie można znaleźć wszystkie niezbędne pojazdy i urządzenia do wykonywania prac polowych - począwszy od przyczep różnej wielkości, poprzez siewniki, pługi, opryskiwacze czy sortowniki rolkowe, a skończywszy na ładowaczach czołowych czy wozach asenizacyjnych. Są to maszyny wysokiej klasy, przystosowane do intensywnej eksploatacji i dostarczane przez renomowanych producentów, dających odpowiednie atesty i gwarancje jakości. W przypadku popularnych maszyn (takich jak przyczepy, sortowniki rolkowe, siewniki itp.) jesteśmy w stanie zaoferować kilka modeli o różnych parametrach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. regularnie wprowadzamy do oferty nowe modele pojazdów rolniczych i maszyn, cieszące się zainteresowaniem wśród różnych kategorii rolników w Polsce.

Norsteel - sprawdzona firma dostarczająca elementy złączne
brak zdjęcia

Norsteel to ciekawe przedsiębiorstwo, którego działalność ukierunkowana jest na dostarczaniu wysokiej jakości elementów złącznych, które to dostępne są w bogatej, a co ważniejsze bardzo urozmaiconej ofercie handlowej. Wspomniana wyżej firma, dzięki swojej bogatej ofercie jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby i oczekiwania przedsiębiorstw produkcyjnych, jak również handlowych. Dlatego też cieszy się obecnie ogromnym zaufaniem z ich strony, tym bardziej że dostarcza sprawdzone rozwiązania. Ponadto firma Norsteel w swoim szerokim asortymencie oprócz wspomnianych wyżej elementów złącznych posiada także części do nitownic. Poza tym prezentowane przedsiębiorstwo stara się także dostarczać wydajne, a co ważniejsze sprawdzone i niezawodne narzędzia pneumatyczne, jak również różnego rodzaju systemy montażowe. Dodatkowo zarówno wspomniane części do nitownic, jak i elementy złączne, czy też narzędzia pneumatyczne są produktami o wysokiej jakości, na które to firma udziela gwarancji i oferuje w atrakcyjnych cenach.

Wynajem wózków widłowych
brak zdjęcia

Sprowadzenie na teren firmy produkcyjnej maszyn pomocnych w składowaniu towaru będzie tym punktem, który unowocześni naszą firmę. Nie trzeba wydawać dużych funduszy na to, żeby było to możliwe, popularną obecnie opcją jest wynajem wózków widłowych. Jakie są korzyści? Niektóre firmy oferujące takie usługi mają do wyboru wypożyczenie sprzętu na krótkoterminowy czas, daje to możliwość sprawdzenia, czy ten rodzaj maszyn sprawdzi się u nas. Jeśli tak można przemyśleć długoterminowy wynajem wózków widłowych, niezależnie od terminów możemy liczyć na to, że sprzęt będzie zawsze w pełni sprawny i bezawaryjny.

Nowe silniki do pontonów i łodzi

Jednym z głównych przedmiotów sprzedaży, w internetowym sklepie Markor, są nowej generacji, elektryczne silniki do łodzi wędkarskich lub pontonów, pozyskiwane od sprawdzonych zagranicznych producentów. W kategorii silników elektrycznych, przeważają produkty japońskiej produkcji, o ponadprzeciętnych parametrach technicznych, charakteryzujące się długą żywotnością. Proponowane silniki do łodzi wędkarskich to idealne rozwiązanie techniczne dla posiadaczy niewielkich łodzi, planujących montaż elektrycznego napędu, bezawaryjnego i skutecznego. Oferta tego sprzedawcy obejmuje ponadto akumulatory żelowe do łodzi.

profesjonalne linie do produkcji kostki

Poszukujesz nowe profesjonalne linie produkcyjne kostki brukowej do Twojego zakładu. Chcesz zacząć produkować kostkę brukową, bądź poszerzyć obecną moc produkcji? Jesteśmy polska firmą zajmującą się produkcji maszyn produkcyjnych. W naszej ofercie znajdziesz linie produkcyjne kostki brukowej oraz także wiele innych dodatkowy maszyn, tak aby Twoje linia produkcyjna była profesjonalna i w pełni zautomatyzowana oraz nie przeciążała obecnych pracowników zarazem posiadając większą wydajność. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w branży produkcji maszyn, dzięki czemu możesz być pewien że maszyny będą dopasowane do Twoich wymagań.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i chłodni
brak zdjęcia

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i realizacji profesjonalnych rozwiązań w obszarze klimatyzacji i chłodnictwa. Naszymi klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa z branży przemysłowej i handlowej, jak i klienci indywidualni. W swojej ofercie posiadamy wiele urządzeń wykorzystywanych do chłodzenia i klimatyzowania pomieszczeń. Do najpopularniejszych należą: urządzenia chłodnicze, klimatyzatory i inne. Nasze usługi mają charakter kompleksowy - oprócz projektu i instalacji świadczymy pełen serwis i naprawę naszych urządzeń. Nasza firma daje również gwarancję na sprzedawane urządzenia chłodnicze. W ostatnim czasie rozszerzamy działalność o dodatkowe usługi instalacyjne (systemy VRV) i montażowe. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się szczegółowa oferta wraz ze specyfiką produkcji i serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzatorów. Wszystkie zamówienie przyjmowane są drogą internetową lub telefonicznie. Istnieje możliwość złożenia zapytania ofertowego.

Wysokiej jakości kotły centralnego ogrzewania
brak zdjęcia

W propozycji firmy Kotły Grzewcze Dragon znajduje się bardzo duża ilość rozwiązań, które stanowią kluczowy element domowych instalacji zapewniających dostęp do energii cieplnej. W skład asortymentu wchodzą między innymi kotły c.o. na ekogroszek, które w ostatnim czasie zyskały szczególnie wielką popularność. Oferowane rozwiązania technologiczne charakteryzują się rzetelnością wykonania poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu można o nich powiedzieć, że cechują się praktycznością zastosowania i wysoką wydajnością. Paliwo wykorzystywane w prezentowanych piecach centralnego ogrzewania cechuje się wysoką kalorycznością. To sprawia, że kotły c.o. na ekogroszek są w stanie w szybkim czasie ogrzać pokaźne wnętrza. Korzystanie z takich rozwiązań technologicznych pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy na surowcu opałowym w okresie zimowym. O prezentowanych piecach można również powiedzieć, że są proste w obsłudze. Ich znakiem rozpoznawczym jest niezawodność działania, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Produkcja elementów metalowych na zamówienie
brak zdjęcia

W naszym zakładzie wykonujemy prace, związane z mechaniczną obróbką metalu i produkcją elementów na wymiar. Wykorzystujemy w tym celu takie techniki, jak cięcie plazmą. Zakład wyposażony jest w zaawansowane sprzęty, umożliwiające produkcję elementów o dowolnych kształtach i rozmiarach. Posiadamy wycinarkę laserową marki Tru Laser, przystosowaną do obróbki grubych blach o wysokiej twardości. W naszej firmie dokonywana jest obróbka stali czarnej, mosiądzu, aluminium oraz wielu innych materiałów. Zalety stosowania techniki, jaką jest cięcie plazmą, to niewielkie koszty eksploatacyjne oraz wysoka dokładność. Jesteśmy w stanie stworzyć dowolne elementy z blachy o grubości od 0,5 do 20 milimetrów. Zapewniamy przy tym krótkie terminy realizacji oraz możliwość dostarczenia do klienta gotowych wyrobów metalowych. W naszym zakładzie usługowym pracują wyłącznie doświadczone i wykwalifikowane osoby, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższe standardy obsługi klienta.

Drukarki kodów kreskowych ważnym wyposażeniem firmy
brak zdjęcia

Drukarki kodów kreskowych to funkcjonalne i wygodne urządzenie drukujące, które powinno znaleźć się w każdej firmie produkcyjnej. Ogólnie wiadomo, że wszystkie towary muszą posiadać odpowiednie znaki handlowe, czyli kody kreskowe. Rozwiązania te pozwalają w prosty sposób sprawdzić najważniejsze dane dotyczące danego produktu. Alternatywa ta jest także wykorzystywana podczas sprzedaży towarów. Przyznać należy, że kody kreskowe pozwalają sprawnie i bezbłędnie zainkasować należną kwotę. Co ważniejsze, współpracują one z kasowymi czytnikami. Każdy towar posiada określony kod kreskowy. Element ten musi być umieszczony na opakowaniu w widocznym i dostępnym miejscu. Narzędziem, które pozwala wydrukować odpowiednie kody kreskowe, są drukarki kodów kreskowych. Są to urządzenia funkcjonalne i proste w obsłudze. Należy podkreślić, że drukarki kodów kreskowych umożliwiają wydrukowanie nawet kilkunastu tysięcy kodów w ciągu miesiąca. Na rynku dostępne są rozwiązania o różnej wydajności - duże drukarki przemysłowe oraz mniejsze, adresowane przede wszystkim do biur.

Wygoda w ogrzewaniu domku jednorodzinnego
Wygoda w ogrzewaniu domku jednorodzinnego

Ogrzewania budynku i domku jednorodzinnego wymaga podjęcia wcześniejszych przygotowań. To właśnie dzięki nim zadbaliśmy o stworzenie właściwego systemu ogrzewania. Istotną rolę odegrał kocioł z podajnikiem, który pochodzi od znanego i cenionego producenta. Dzięki temu jego użytkowanie jest bezpieczne i komfortowe. Nie musimy się już codziennie martwić o jego załączenie, jak i kontrolowanie. Wszystko odbywa się w sposób automatyczny. Widać więc, że kocioł z podajnikiem to wygoda, na którą zastosowanie decyduje się coraz większe grono inwestorów budowlanych. Przekonują się także o korzyściach ekonomicznych związanych z jego użytkowaniem.

Najlepsze maszyny do rapid prototyping
brak zdjęcia

Rapid prototyping to obecnie najlepsza metoda tworzenia prototypów. Nowoczesne maszyny do rapid prototyping pozwala na wykonanie dowolnej wielkości prototypu z rozmaitych tworzyw w bardzo krótkim czasie, jednocześnie zachowując każdy detal i szczegół. Nasza firma WICHARY Technologies dostarcza swoim Klientom bardzo szeroką gamę maszyn przemysłowych i innych urządzeń, w tym także urządzenia do rapid prototyping, za pomocą których wykonają Państwo prototypy z tworzyw sztucznych, piasków formierskich czy sproszkowanych metali. Nasze maszyny pozwolą Państwu zaoszczędzić cenny czas oraz pieniądze, które w przeciwnym wypadku musieliby Państwo poświęcić na wykonanie prototypu tradycyjnymi metodami, które są znacznie kosztowniejsze i czasochłonne. Nasze maszyny do rapid prototyping odznaczają się zarazem ogromną funkcjonalnością oraz całkowitą niezawodnością, dlatego z pewnością zaspokoją one Państwa oczekiwania.

Realizacja instalacji do transportu pneumatycznego
brak zdjęcia

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji do transportu pneumatycznego. Posiadamy w ofercie łuki ze stali nierdzewnej, rury, łączniki i inne elementy metalowe. Transport wykorzystujący sprężone powietrze umożliwia przenoszenie wszelkich substancji sypkich. Instalacje pneumatyczne są powszechnie wykorzystywane w przemyśle oraz magazynach i centrach dystrybucyjnych. Łuki ze stali nierdzewnej są odporne na wpływ różnych czynników zewnętrznych, a ponadto mogą być stosowane w instalacjach przemysłu spożywczego. Za ich pomocą można zrealizować skomplikowane rurociągi posiadające wiele zakrętów i transportujących substancje na stosunkowo duże odległości. Posiadamy w ofercie wszelkie elementy do realizacji instalacji pneumatycznych. Zajmujemy się zarówno dystrybucją części oraz urządzeń, jak i ich instalacją. Nasze usługi są cenione przez przedsiębiorstwa ze wszystkich branż przemysłowych. Układy wykorzystujące sprężone powietrze są efektywną formą transportowania substancji sypkich w zakładach i magazynach.

Wynajem sprzętu i maszyn budowlanych
brak zdjęcia

Jeżeli w najbliższym czasie masz zamiar wykonać jakieś prace na zagęszczonym gruncie, na pewno musi zacząć od przygotowania podłoża, co wcale nie musi być takie proste, jakby się nam mogło wydawać. Bardzo ważne jest w tym miejscu to, że niezbędne są tutaj odpowiednie do tego maszyny, a przede wszystkim zagęszczarka, która nie należy do tanich. Niemniej jednak nie musimy jej dziś kupować, bo taki sprzęt ma dziś także niemal każda wypożyczalnia. Zagęszczarki takie znajdziecie także w ofercie naszej firmy. Jeśli w związku z tym chcesz, aby taki sprzęt trafił do ciebie, to nasza wypożyczalnia (zagęszczarki) jest tutaj najlepszym wyborem.

Pokrowce na opony do różnych samochodów
brak zdjęcia

W ofercie firmy Auto Sock można znaleźć wysokiej jakości wyroby dostępne pod nazwą snow socks for trucks. Są to specjalne pokrowce mocowane na oponach w samochodach ciężarowych. Oferta obejmuje również nowoczesne pokrowce materiałowe nakładane na opony w samochodach osobowych. Warto zaznaczyć, że produkty typu snow socks for trucks oraz pokrowce do pojazdów osobowych są dostępne w wielu rozmiarach, więc mogą one być kupowane przez posiadaczy różnych samochodów niezależnie od ich wielkości. Wysoka jakość produktów oraz szybka dostawa towarów do odbiorców z wielu krajów na całym świecie to ogromna zaleta prezentowanej firmy.

Skaner 3d i życie od razu staje się prostsze
brak zdjęcia

Nasza firma współpracuje z wieloma klientami i to ich zadowolenie jest wyznacznikiem naszej pracy. Naszym zadaniem jest realizowanie założonych celów. Ponieważ zależy nam na zadowolonych klientach każdy projekt jest przez nas konsultowany, a dopiero później wdrażany w życie. Skaner 3d to podstawa naszej pracy. Dzięki niemu szybko i bardzo dokładnie przeniesiemy każdy obiekt do komputera, gdzie później jest wykorzystywany w pracy przez naszych klientów. Skaner 3d to przyszłość technologii, która już teraz jest w zasięgu ręki. Dzięki niemu możemy podnieść jakość produktu oraz skrócić cykl produkcyjny. Sam przekonaj się jak wiele możesz dzięki niemu zyskać. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę www.e-skanowanie3d.pl.

Akumulatory żelowe do silników Haswing

Nasz sklep SONAR oferuje Państwu najwyższej jakości elektryczne silniki zaburtowe do łodzi marki Haswing oraz akcesoria do silników. Znajdą więc Państwo u nas oprócz silników także akumulatory żelowe oraz ładowarki. Oferujemy produkty znanych i uznanych producentów: ładowarki UltiPower oraz akumulatory żelowe KM Battery i Toyama. Elektryczne silniki do łodzi to nasza pasja, posiadamy w tej dziedzinie dużą wiedzę i doświadczenie, dlatego jesteśmy pewni, że oferujemy tylko najlepsze, niezawodne, funkcjonalne i sprawdzone produkty. Na naszej stronie www.kmbc.pl znajdą Państwo akumulatory, ładowarki i silniki w najlepszych cenach!

Info led, informacja na wyciągnięcie ręki
brak zdjęcia

TDC Polska (www.tdpolska.pl) to najlepsza firma na polskim rynku zajmująca się systemami Digital Signage. Dysponuje ona szerokim zakresem usług. TDC Polska, jest producentem i importerem ekranów diodowych, led, telebimów i reklam. Reklamy info led, charakteryzują się wysoką skutecznością docierania do otoczenia, dzięki czemu zwiększa się ilość potencjalnych klientów. Przy wykorzystaniu reklamy tego typu, możemy liczyć na nisku pobór mocy. Info led, to nowoczesny system informacyjny, który dociera do większej ilości osób niż tradycyjny plakat czy ulotka.

Automaty z napojami gorącymi od PGV
brak zdjęcia

Automaty z napojami gorącymi od PGV to nowoczesne urządzenia, które dostarczą gorącą kawę - Nescafe, Lavazza lub Tchibo - lub herbatę oraz przekąski o każdej porze. Woda używana do przygotowania napoju jest filtrowana. Automaty z napojami gorącymi to doskonałe wyposażenie lotniska, dworca, uczelni lub firmy. Automaty przystosowane są do wydawania reszty lub płatności elektronicznej. PGV zapewnia profesjonalny serwis i wymianę produktów, co gwarantuje sprawne działanie automatów 24h. Zapoznaj się ze szczegółami i wyborem modelów na stronie internetowej firmy PGV.

MODERATOR kotły na węgiel
brak zdjęcia

Przedsiębiorstwo MODERATOR to lider w dziedzinie nowoczesnych systemów grzewczych, który posiada ponad trzydziestoletnią praktykę. W swojej ofercie zaprezentowanej na stronie internetowej www.moderator.com.pl marka oferuje kotły na węgiel, na biomasę oraz pelet. Przebudowa przedsiębiorstwa, utworzenie parku maszynowego oraz zastosowanie nowych technik w obszarze zarządzania przyczyniło się do wzrostu innowacyjności marki. Kotły na węgiel, które cieszą się dużą popularnością zyskały swoich zwolenników zarówno w kraju, jak i za granicą. Innowacyjna firma została doceniona prestiżowymi certyfikatami i zadowoleniem klientów.

Metal-Chem oferuje maszyny do produkcji kostki brukowej

Maszyny do produkcji kostki brukowej to jeden z produktów w bogatej ofercie Zakładu Urządzeń Metalowych Metal-Chem. Na klientów czekają różne maszyny do produkcji kostki brukowej, jak również do jej konserwacji czy transportu - centrowniki, grupy transportowe, kubełki betonu, wózki zasilające w beton, przenośniki magnetyczne, pakowaczki, szczotki czyszczące czy też windy spiętrzające. Oprócz maszyn związanych z kostką brukową, firma oferuje także wiele innych produktów - do cegły klinkierowej, do recyklingu, przenośników czy też urządzeń na indywidualne zlecenia.

Polecamy Państwu palniki Riello.
brak zdjęcia

Palniki24.pl to sklep internetowy oferujący szeroką gamę palników oraz ich części zamiennych. W naszym katalogu znajdą Państwo palniki, części zamienne do nich, a także szereg produktów związanych z branżą ciepłowniczą. Polecamy Państwu palniki Riello - jednego z najlepszych producentów na rynku - co szósty palnik został stworzony w tej firmie. Palniki Riello dostosowywane są zarówno dla paliwa olejowego, jak i gazowego. Oba modele posiadają pięć różnych regulacji, zatem palniki Riello to idealne rozwiązanie nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla dużych przedsiębiorstw przemysłowych.

Manometry Wika, Włocławek
brak zdjęcia

Wika Polska to część niemieckiego koncernu Wika. Włocławek to miasto, gdzie znajduje się siedziba polskiego oddziału firmy Wika. Włocławek posiada zatem firmę, która zatrudnia mieszkańców i oferuje im nowe dobre warunki pracy. Firma Wika znana jest również z marki KFM. Jest ona ceniona na polskim rynku. Produkty, które oferuje firma Wika to oczywiście różnego rodzaju manometry. Oprócz informacji, które są zamieszczone na stronie internetowej Manometrywika.pl można również dokonać zakupu przez internet. Warto zatem zajrzeć na stronę i poznać aktualną ofertę firmy Wika.

Nowoczesne systemy alarmowe - Cardco sp. z.o.o.
brak zdjęcia

Założona w 2002 roku firma Cardco oferuje nowoczesne systemy alarmowe, produkowane przez takich uznanych producentów, jak Satel czy RISCO. Gwarantują one poczucie bezpieczeństwa oraz ochronę przed różnymi zagrożeniami. Osią działalności tej firmy jest produkcja i wdrażanie systemów i modułów biometrycznych, stosowanych na przykład przez firmy produkcyjne. Misją firmy jest szeroko rozumiana ochrona jej klientów przed różnymi zagrożeniami, łącznie z piractwem komputerowym czy cyberterroryzmem - chronić przed tym mają właśnie wdrażane przez nią systemy alarmowe i moduły biometryczne.

Dobre spawarki Esab. Do kupienia w sklepie Hurtowniaspawarek.pl.
brak zdjęcia

Spawarki Esab są doceniane na rynku. Są powszechnie używane. Sklep internetowy Hurtowniaspawarek.pl to miejsce, gdzie można kupić różne spawarki. Esab to jeden z kilku dostępnych producentów. W sprzedaży znajdują się również takie spawarki jak Lincoln, Kemppi, Bester. To oczywiście nie wszystkie marki. Jeżeli zależy nam na czasie i chcemy mieć pewność, że polecona przez doradcę spawarka jest właściwą to nie należy długo czekać tylko zdecydować się na zakup w sklepie Hurtowniaspawarek.pl. Spawarki są szybko dostarczane, a klient jest pewien, że otrzymał właściwe urządzenie.

Wzorce chemiczne od firmy METIMEX
brak zdjęcia

METIMEX to nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma działająca w zakresie zaopatrzenia laboratoriów przemysłowych w wzorce chemiczne oraz sprzęt laboratoryjny. Firma działa na polskim rynku już od ponad 20 lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i zaufaniem ze strony swoich Klientów. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje spektrometry iskrowe, wzorce chemiczne, próbniki, miseczki, prasy, matryce, folie, młynki, mieszadła, topniki, stapiarki oraz wiele innych produktów niezbędnych do efektywnej pracy laboratoryjnej. Zapraszamy na stronę internetową przedsiębiorstwa - www.metimex.com.pl - celem zapoznania się ze szczegółami oferty!

Pomiary natężenia oświetlenia MK-Went
brak zdjęcia

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji MK-Went oprócz sprzedaży licznej oferty produktów zarówno dla klimatyzacji, jak i wentylacji czy też ogrzewania prowadzi również dział badawczy i pomiarowy. Laboratorium pomiarowe i badawcze posiada dział, który zajmuje się pomiary oświetlenia, co oznacza, że wykonuje między innymi pomiary natężenia oświetlenia. Jednak nie tylko pomiary natężenia oświetlenia są wykonywane przez ten dział. Należy wymienić, że firma MK-Went wykonuje również pomiar luminacji, również pomiar współczynnika odbicia, czy też pomiar współczynnika oświetlenia dziennego, albo natężenia oświetlenia awaryjnego. Oferta firmy MK-Went jest szeroka.

Chemia do posadzek z krakowskiego zagłębia diamentów

Śląsk jest zagłębiem węgla kamiennego, zaś Kraków... diamentów! Marian Kaźmierczyk - Narzędzia Diamentowe to firma z ponad dwudziestoletnim stażem na polskim rynku. Swoim klientom oferuje wysokiej jakości narzędzia diamentowe wykorzystywane w przemyśle drogowym, kamieniarskim, budowlanym itp. Obecnie znacznym zainteresowaniem cieszy się chemia do posadzek, dzięki której jej wyrównanie oraz polerowanie przebiega perfekcyjnie. Ponadto, chemia do posadzek jest przedmiotem kupna zarówno klientów indywidualnych, jak i wielkich przedsiębiorstw. Firma Marian Kaźmierczyk - Narzędzia Diamentowe z siedzibą w Krakowie, chcąc zadbać bardziej o odbiorców świadczy usługi doradcze, a dodatkowo prowadzi sprzedaż wysyłkową swoich produktów.

Regulatory temperatury znajdziesz w JMT Control
brak zdjęcia

Potrzebne Ci takie urządzenia jak regulatory temperatury, które służą w wielu dziedzinach oraz sytuacjach? Znajdziesz je u renomowanej marki JMT Control. Jest dystrybutor z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem, który oferuje swoim zaufanym klientom tylko najlepszej jakości i funkcjonalności urządzenia. W ofercie firmy można znaleźć takie produkty jak regulatory temperatury, liczniki, joysticki, czujniki, falowniki oraz wiele innych. Wszystkie cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, gdyż występują w szerokiej gamie modeli o różnych właściwościach. JMT Control dba o satysfakcję swojego klienta.

Wagi przemysłowe to produkt precyzyjny
brak zdjęcia

Starannie przygotowane wagi przemysłowe stanowią jeden z kluczowych elementów składowych oferty marki V-TECH. Jest to przedsiębiorstwo, które łączy w sobie profesjonalizm świadczonych usług oraz maksymalizację zadowolenia klienta, do którego firma nieustannie dąży. Powstanie biznesu datuje się na rok 2010 i od tego momentu następuje jego prężny rozwój, który trwa do dziś. Wagi przemysłowe to produkt precyzyjny, który dokonuje starannych pomiarów, a jego zastosowanie jest szerokie. Potwierdzają ten fakt klienci pochodzących z różnorodnych sektorów przemysłowych.

Nasze sprężarki śrubowe są najwyższej jakości.
brak zdjęcia

Tomet to założona w 1978 roku firma, której specjalnością jest projektowanie oraz produkcja takich wyrobów jak sprężarki śrubowe czy też zbiorniki ciśnieniowe. Wszystkie wyprodukowane przez nas urządzenia cechują się najwyższym standardem wykonania oraz niezawodnością. Do produkcji używamy najlepszych materiałów oraz elementów, na przykład nasze sprężarki śrubowe posiadają silniki, uznanych w krajach Unii Europejskiej, polskich producentów, których wyroby posiadają aż trzyletnią gwarancję. Prócz wykonywania typowych zleceń, na prośbę klienta podejmujemy się również zadań specjalnych - jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej niekonwencjonalne urządzenie. Dla nas nie ma zadań niemożliwych.

Druk 3d w najlepszej technologii
brak zdjęcia

Druk 3d to coraz popularniejsza metoda tworzenia prototypów. Oferuje ją swoim klientom profesjonalna, znana i ceniona na rynku marka, jaką jest e-prototypy. Zajmuje się ona także e-skanowaniem czy e-manufacturingiem. Są to zaawansowane propozycje wiążące się z idącym do przodu światem i coraz ciekawszymi propozycjami oraz możliwościami, jakie daje. Druk 3d to oferta, z jakiej skorzystało już wielu klientów, ale też część nadal nie wie o jej istnieniu. Drukowanie przestrzenne zostało pierwszy raz użyte przez Amerykanów i przeniknęło cały świat.

Szybki i fachowy montaż klimatyzacji
brak zdjęcia

Firma Abaklim to nowoczesne, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo oferujące swoim Klientom m.in. serwis oraz montaż klimatyzacji. Firma działa także w zakresie wentylacji i rekuperacji. Odpowiednia jakość wdychanego powietrza ma znamienny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie, ale także na rachunki, warto więc o to zadbać. Serwis i montaż klimatyzacji oferowany przez firmę Abaklim odbywa się na podstawie stosownych zezwoleń i odpowiednich certyfikatów. Strona internetowa firmy abaklim.pl - pozwala na zapoznanie się ze szczegółami proponowanej przez przedsiębiorstwo oferty. Serdecznie zapraszamy!